Yardım ve SSS

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular ve Yardım

NEVSOFT, özel yazılımlar, web siteleri ve uygulamalar konusunda uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır. Müşterilere özel çözümler sunarak dijital varlıklarını güçlendirir.

NEVSOFT, özel yazılımların yanı sıra WordPress, Opencart gibi platformlarda web sitesi tasarımı ve uygulama geliştirme konularında da hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

NEVSOFT, ileri düzey teknoloji kullanarak güçlü ve ölçeklenebilir çözümler geliştirir. Kullanıcı dostu arayüzlerle müşterilerimize etkili çözümler sunar.

Web tasarımı siparişi vermek için bize ulaşın veya servislerimizden sepete ekleyip sipariş verin. İhtiyaçlarınızı belirtin ve uzman ekibimiz, işletmenize özel bir tasarım oluşturmak için çalışsın.

İş süreçlerini kolaylaştırmak için otomasyon araçları kullanabilir, iş akışlarını optimize edebilir ve verimliliği artırmak için uygun yazılımları tercih edebilirsiniz.

NEVSOFT olarak var olan sitenize iyileştirmelerde bulunuyoruz ancak bunu önermiyoruz. Var olan siteler eski teknolojiler barındırır. Siteyi güncellemek büyük zahmet ve zaman ister. Baştan bir site kurmanız hepimizin yararına olacaktır.

Tabi ki site kurulumumuzun içerisinde SEO dahil ancak temel olarak adlandırdığımız seo dahil. Detaylı seo için teklif almanız gerekmektedir.

SEO link oluşturmak, web sitemizin arama motoru sıralamalarını iyileştirmenin etkili bir yoludur. İyi bir link profili, organik trafik ve görünürlük sağlar.

Sorunlarınıza yardımcı olmak için 7/24 buradayız

Yardıma mı ihtiyacınız var ?